A WiFi hálózat használatának szabályai

Publikálva: 2013. január 21., 16:59

A WiFi hálózat használatával a felhasználók elfogadják a MEISZK felhasználói szabályzatának rendelkezéseit, az NIIFI Felhasználói Szabályzatban foglaltakat (http://www.niif.hu/aup/) illetve az alábbi szabályokat.

• A MEISZK által üzemeltetett vezeték nélküli hálózat az egyetem hallgatói, dolgozói, vendégei számára a tanulásukkal, oktató-kutató munkájukkal összefüggő tevékenységeik elősegítését és megkönnyítését szolgálja. Ettől eltérő tevékenységek, pl.: szerver alkalmazások futtatása, fájlmegosztó programok használata tilos!
  • Tilos a hozzáféréshez szükséges azonosítók harmadik fél részére történő átadása!
  • Tilos a szolgáltatott hálózat kereskedelmi célú használata!
  • Tilos minden olyan egyéb hálózati tevékenység, mely a hálózat többi felhasználójának munkáját zavarja vagy akadályozza!
  • Minden felhasználónak gondoskodnia kell a csatlakoztatott eszköz védelméről (víruskereső, tűzfal program futtatása), a nem megfelelő védelem miatt bekövetkező szoftver, hardver és egyéb problémákért a MEISZK nem vállal felelősséget.
  • A MEISZK munkatársai a hálózat üzemeltetése során a lehető legnagyobb gondossággal és körültekintéssel járnak el. Azonban a szolgáltatás jellege miatt nem kizárhatóak esetleges hálózati incidensek, melyek a felhasználó által csatlakozatott eszközökön okozott következményeiért a MEISZK nem vállal felelősséget!

A fenti szabályok be nem tartása a hozzáférési jogosultság előzetes figyelmeztetés nélküli korlátozását vagy visszavonását vonja maga után!

Címkék: . A hír kategóriája: Tudásbázis. Hivatkozás a hírre: Link.